אודותפעילות הסטודיו:
1.         חוג פסיפס ועיצובים במוזאיקה- החוג על בסיס חודשי ומתקיים בשעות הבוקר/ערב.
2. .        סדנת מוזאיקה למורות בשנת שבתון-קורס מקצועי ללימוד אמנות הפסיפס.  הסדנה מיועדת למורות ומאושרת על ידי הקרן.  המורות מקבלות החזר תשלום מלא מהקרן.

3.         הפעלות לארגונים  -ימי יצירה וגיבוש עובדים.

4          סדנת חגיגה לימי הולדת ואירועים מיוחדים -מפגש יצירה שכולו חגיגה  שבסופה בעל החגיגה מקבל פריט יפהפה מעשה ידיהם של כל המשתתפים.


איריס פלס-אזולאי, תושבת העיר מודיעין, יוצרת ואומנית מוזאיקה, מלמדת את אומנות הפסיפס מזה 12 שנה.  השכלתי הפורמאלית כוללת לימודי אמנות, כלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת יוהנסבורג, דרום אפריקה, שם גדלתי.
בסטודיו שלי, בית הפסיפס והאומנויות,  אני מעבירה סדנאות מקצועיות, חוגים ומפגשי יצירה לכול מי שמרגיש צורך ליצור יצירה אחרת, להיות חדשני ומיוחד..  בחוגים אני מלמדת את כל טכניקות העבודה, חיתוך האבנים, הדבקתם והמילוי בין האבנים. הקפדה על תכנון, עיצוב וחיתוך התזרות מקנים לעבודה קומפוזיציה ייחודית ומשקפים סגנון מקורי ועוצמתי.  הסטודיו מלא בדוגמאות אותן ניתן להעתיק ורעיונות מקוריים מהן ניתן לקבל השראה.  אנחנו עובדים עם מגוון רחב של חומרי גלם כמו : קרמיקות צבעוניות, אבנים טבעיות, זכוכיות צבעוניות, מראות, צדפים, חרוזים ועוד.

אז.... הצטרפו ובואו לשיעור ניסיון וגלו האם גם אתם מתחברים לכל האבנים הקטנות והצבעוניות הללו.  בואו לגלות עולם חדש....עולם ומלואו.. ראו הוזהרתם! העניין ממכר!

הצטרפו לאחד החוגים וקחו חלק ביופי הטמון ביצירה!

לקריאת מאמר- פסיפס החיים של איריס

איריס פלס-אזולאי
בית הפסיפס והאומנויות
נחל שורק 44/1
מודיעין
טלפון 08-9702399, 0523375559